WolfQuest, Arokai & FeralHeart

Forum o WolfQuest, FeralHeart i Arokai...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy na forum! Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Przed rejestracją prosimy przeczytać regulamin by uniknąć niepotrzebnych problemów.

#1 2011-02-21 19:01:37

Hasacz

Gość -

The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Rozdział 1.______________-Auuugh!!!- rozległo się w Slough Creek, tam gdzie zaczyna się nasza opowieść. -Ciszej, usiłuję tu zasnąć!- skarciła Drake'a Elliott. -Dobrze, ale mnie znasz :3- odpowiedział- bez tego nie zasnę za Chiny ludowe! -Ok, już wyj, ale raz i potem daj mi spokój!- zirytowała się Ell. Noc była spokojna, w Little Butte było tak samo. Bezsenność jak zawsze dopadła wilczycę zawsze gdy była najbardziej zmęczona. No cóż, można powiedzieć że była tak zmęczona że nie miała siły zasnąć. Ale nie tym się przejmowała. Jej myśli rozpraszała tylko jedna myśl: huki. Tak, właśnie huki. Ostatnio coraz więcej huków dochodziło ze strony Douglas Fir Slopes. Akurat przed rozpoczęciem tych zjawisk dźwiękowych znikał gdzieś Aslan i jeden inny wilk. Ten drugi nigdy nie wracał. Elliott jako alfa sfory rozmyślała co zrobić z niesfornym betą i jak dowiedzieć się gdzie przebywają zaginione wilki. Postanowiła tam poprowadzić stado i dowiedzieć się co tajemniczego kryje się za tą sprawą. (włącz i czytaj dalej:http://www.youtube.com/watch?v=GY67zxJVAUM) I właśnie wtedy zobaczyła Aslana biegnącego w tamtą stronę... z jej szczeniakiem! Z małym Nathanielem którego kochała nad życie. Wtedy uświadomiła sobie że musi biec n\za nimi.Gdyby on gdzieś zniknął nie wytrzymałaby i utopiła się w rzece lub zrobiłaby coś gorszego. To byłoby straszne. Popędziła za nimi jak oparzona. Schowała się za drzewem i czekała. Po chwili zza wzgórza wyłoniły się 2 czarne ostacie. Trzymały jakieś dziwne urządzenia. Pierwsze, znacznie mniejsze przyczepili do futra Aslana...i on przemówił ludzkim głosem! -Dziś tylko szczeniak, ale to maluch tej całej Elliott, alfa. Gotowi na testy?- spytał. Obydwoje przybyszy skinęło głową i drugim, znacznie masywniejszym wzniecili ogień. Elliott wyskozcyła zza drzewa i w biegu złapała Nathaniela. -EJ!!! TO TA ŻMIJA!!! -krzyknął Aslan!. Dawać proch, proch!- warknął. Dwie postacie wrzuciły do ognia czarny jak noc proch i rzucili Aslanowi i ubrali na siebie białe narzuty. I nagle rozległ się ten huk, spowodowany wybuchem. Odrzuciła ją do przodu niezwykle silna fala ciepłego powietrza. Wszystko zdawała się teraz strasznie jasne, Aslan choć był czarny wyglądał jak szary wilk. Tyle zdąrzyła zobaczyć nim opadła bezwładnie na ziemię i straciła przytomność. http://tinypic.com/view.php?pic=mr9y0y&s=7

 

#2 2011-02-21 20:57:45

Cazanna

Administrator -

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 172
Punktów :   

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Super! Dawaj więcej.


Proszę wszystkich użytkowników o pisanie nowych tematów i postów. Dziękuję.


[color=red]Mój kolor edycji postów.[/color]

Offline

 

#3 2011-02-21 21:14:17

Hasacz

Gość -

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Dziękuję Jutro napiszę!

 

#4 2011-02-21 21:18:52

Hasacz

Gość -

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Jej myśli rozpraszała tylko jedna myśl Haha XD Mogłam napisać: Jej myśli skupiały się na jednej zastanawiającej sprawie.

 

#5 2011-02-22 21:42:21

Hasacz

Gość -

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Rozdział 2______________ NAT!- krzyknęła Elliott. Mały szczeniaczek skulił się i zaskomlał przestraszony.-Nathaniel, Ty mój skarbie...-powiedział tuląc go do siebie.-Urocze-odezwał się chłodny głos za jej plecami. Był to Aslan- oraz irytujące- uśmiechnął się w grymasie. -Zostaw mnie w spokoju!-warknęła suczka.- Och, czyli że nie chcesz się dowiedzieć jak zniszczę Slough Creek?-spytał. -Ja...ja...-jąkała się.-Zamknij się!-warknął. Ell też zawarczała przeciągając Nathaniela za siebie. Po chwili jednak umieściła go przed sobą znowu gdy spostrzegła iż są otoczeni przez wilki.- Czego wy chcecie?!- spytała.-Głucha? Stworzyć nowy świat, nowe S. Creek! Nie wiadomo co ewolucja stworzy kiedy wszystkie inne wilki zginą. Tak czy inaczej te stworzenia będą nas miały za bogów. Klawe życie, co nie?-podsumował i zaśmiał się.  Inne wilki zawturowały jego śmiech. Ell warknęła ponownie. -A niby jak chcesz wytępić Wilki ze Slough Creek?!- wypaliła jednym tchem. -To proste-mam najsilniejszą sforę w całym Yellowstone! Ale jeszcze dam Ci szanse. Nie chcę aby chwila gdy zabijam alfa była...taka zwyczajna! Taka stoicka! Nie, zbierz armię. Wtedy może będziesz mogła się mierzyć z moją-tu wypiął dumnie pierś i uciekł razem ze sforą...za którą podążały zakapturzone postacie. -Ej, a to kto do diaska?!- zawołała za nimi. -Ci, którzy pomogą mi cię rozgromić- zaśmiał się chłodno. Elliott wstała z ziemi i otrzepała się. Wtedy zobaczyła że na drzewie wiszą 2 białe szaty które chroniły przed wybuchami, brązowa torba i pojemniczek z resztką prochu. -To nam się przyda, Nat- oświadczyła zakładając wypełniony po brzegi chlebak na szyję- nie wiem na jakiej zasadzie działają te rzeczy, ale mogą być niezbędne do zwycięstwa. Ruszamy w podróż- oświadczyła biorąc syna na plecy i biegnąc w stronę rzeki. W niej jednak zauważyła coś dziwnego...-Piana?! Pingwin?!-zdziwiła się. Coś się święci- dodała. -Nie pij tego!-przestrzegła małego który zeskoczył z jej karku i już wyciągnął swój mały różowy języczek w stronę bąbelka. potem pośpiesznie wrócił na grzbiet matki i przyglądał się z zaciekawieniem pingwinowi. http://tinypic.com/view.php?pic=2s00ped&s=7

 

#6 2011-02-23 13:56:43

Cazanna

Administrator -

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 172
Punktów :   

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Super. ;] Pisz dalej. =)


Proszę wszystkich użytkowników o pisanie nowych tematów i postów. Dziękuję.


[color=red]Mój kolor edycji postów.[/color]

Offline

 

#7 2011-02-23 19:30:07

Hasacz

Gość -

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Przepraszam, ale następna część dopiero jutro- chyba że jeszcze złapie wenę

 

#8 2011-02-26 13:36:38

Hasacz

Gość -

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Kurcze, nie mam weny. Zastój. Może jeszcze kiedyś napiszę...jestem otwarta na propozycje, nie mam pomyslu.

 

#9 2011-03-09 18:48:57

Cazanna

Administrator -

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 172
Punktów :   

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Może być, że ten pingwin im coś powie, o człowieku itp. pisz, pisz. ;]


Proszę wszystkich użytkowników o pisanie nowych tematów i postów. Dziękuję.


[color=red]Mój kolor edycji postów.[/color]

Offline

 

#10 2011-04-28 17:20:22

 Amber

Pościarz

Skąd: Amethyst Moutain
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 82
Punktów :   
WWW

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

no pisz pisz masz talent

Offline

 

#11 2011-09-20 21:27:42

 Hasacz

Zaglądacz

5140209
Skąd: Krzesło? :D
Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 40

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

-AAA!!!- wydarł się pingwin.
-AAA!!!- wydarł sie Nathaniel.
-EEE!!!-wydarła się Elliott (xD)
-Oż Fak, wilczyca alfa.- podsumował pingwin.
-Cholera-skomentowała Elliott- Co Ty robisz pingwinie (żeby nie pisać "człowieku") w S. Creek?!
-Nudziło mi się! Ha, a jak myślisz? Ludzie spuszczają chemikalia do rzek, więc na Antarktydzie było ciepło (od tych chemikalii) to przypłynąłem! Ale tu jest jeszcze gorzej- tu przeklął bardzo siarczyście i nieprzyzwoicie.
-A czego się spodziewałeś? Lodu?!
-Nie, ale myślałem że...
-Ty nie myślisz!
-MYŚLAŁEM ŻE JAK ZROBIĘ TO CO WSZYSCY TO WYJDĘ NA NORMALNEGO!!!
-Po 1: Jest Was tu więcej?! Po 2: NORMALNEGO?!
Tu pingwin znów przeklął a Ell przeszło zaskoczenie.
-Co jeszcze wiesz o ludziach?
-Oprócz tego że są skończonymi dupkami?
-No.
-Szkoda słów.
-Boże, co za mało konkretny rozmówca...-mruknęła Ell.
-Konretkny!-pisnął Nathaniel próbując naśladować matkę.
-No cóż, muszę się zbierać.- powiedziała Elliott.- Muszę...coś sprawdzić.
Włożyła Nathaniela do chlebaka i pobiegła do Little Butte. Mijała wiele pingwinów, które obracały za nią łby, przyglądając się wilczycy uważnie, po czym zaczynały uciekać.  Ale ona nie zwracała na nie uwagi. Jedynie Nat ciągle wołał:
-Konretkne! Konretkne!
Elliott w normalnych okolicznościach by się śmiała, ale nie teraz. Teraz chciała płakać. Zmarłe wilki zaczęły pojawiać się przed jej oczami i znikały. Duchy. Przezroczyste zjawy. Jeden z nich był jej zmarłym partnerem. Ojciec Nathaniela sięgnął do torby szczękami jakby chciał wyciągnąć szczeniaka i w tym momencie Nathaniel zniknął. Bez żadnego pufff, bez dymu. Ell ze łzami w oczach obejrzała się dookoła. Nigdzie nie było szczeniaka.
-Miej go w opiece Kardaan.-powiedziała patrząc się z niebo. I biegła dalej. Wspięła się po stromej ściance Little Butte i zobaczyła coś, co ją przeraziło śmiertelnie. Coś, czego nie dało się opisać słowami. Coś, co ją załamało.
Każdy wilk z jej watachy nie żył z wyjątkiem Drake'a, który wyksztusił:
-Ell, zobaczymy się w lepszym świecie...- i odszedł na zawsze.
A Ell w tą gwieździsta noc pełni, usiadła i zawyła do księżyca. Bezsilna i osaczona. Zawsze myślała że jako alfa może wszystko. Teraz te wyobrażenie świata zburzyło się w niej bezpowrotnie. http://oi53.tinypic.com/28mn23p.jpg

Ostatnio edytowany przez Hasacz (2011-09-21 08:14:40)


Druga młodość forum?

Offline

 

#12 2012-04-04 20:10:56

Kitari

Pościarz

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 59
Punktów :   

Re: The new Generation of Wolf Legend (na podstawie MAPY Wolf Quest.

Super ^^


Konto zawieszone

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifapowergames.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.vixeria.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl www.mojeakwarium.pun.pl